O nas

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zespole

Zespół muzyczny ,,Vegas-Show " zapewni Wam profesjonalną obsługę muzyczną wszelkich uroczystości (wesela, zabawy, bale maturalne, koncerty, imprezy firmowe, itp.).

Jesteśmy grupą profesionalnych muzyków z okolic Rzeszowa.

Mimo młodego wieku posiadamy kilkuletnie doświadczenie przy obsłudze uroczystości weselnych.

Mamy w naszym wyposażeniu wysokiej klasy nagłośnienie, oświetlenie oraz instrumenty muzyczne.

Gramy utwory począwszy od lat 70 ,typową muzykę na wesele, muzykę biesiadną, dancingową, disco polo aż do największych hitów z aktualnych list przebojów, które staramy się opracować jak najszybciej po to by nasza oferta była cały czas na "topie".

Instrumenty, które posiadamy to: instrumenty klawiszowe, gitarę basową, gitarę elektryczną, akordeon, saksofon oraz perkusję.

Zapraszamy Państwa do wysłuchania naszego dema.

Angażując nas możesz być pewien, że impreza z naszym udziałem będzie udana i pozostawi miłe wspomnienia na długie lata.

Wesela i przyjęcia

Oferujemy oprawę muzyczną wesela już w domach u Pary młodej. Gramy wówczas marsze weselne oraz przygrywamy przy błogosławieństwie, którego udzielają rodzice Pary Młodej. Jest to pewnego rodzaju stworzenie weselnej atmosfery, która towarzyszy nam później w trakcie całej  uroczystości.           

Melodię na pierwszy taniec, wybiera Para Młoda, jest ona prezentowana wedle uznania. Nasze doświadczenie pomaga nam w doborze repertuaru tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oprócz wymienionych już marszów pod domem oraz zabawy w trakcie wesela, w naszej ofercie mamy również biesiadę przy stołach.  Jest to świetna okazja, do stworzenia jeszcze lepszej atmosfery wśród wszystkich gości. Przyśpiewki weselne wszystkim dobrze znane i słyszane, nadadzą przyjęciu wyjątkowego charakteru.  

Jeśli chodzi o zabawy w trakcie uroczystości weselnej oraz podczas oczepin możemy zaproponować ich bardzo wiele ale decyzja należy do Pary Młodej.  Przyjmiemy wszelakie propozycje co do zabaw, repertuaru i biesiady.

Studniówki, Bale

Studniówka to jeden z najważniejszych dni w życiu maturzysty, to taki początek odliczania do swojego wejścia w dorosłe życie, które rozpocznie się zdaną maturą. Zapewne każdy pamięta ten dzień albo wciąż na niego czeka, dlatego powinien mieć on wyjątkowy charakter.

Oczekiwania młodych ludzi wobec muzyki i dobrej zabawy są bardzo różne, dlatego postaramy się aby repertuar tej szczególnej uroczystości był ciekawy i wpadający w gusta wszystkich bawiących się.

Eventy i Bankiety

Oprócz prowadzenia zabaw weselnych, specjalizujemy się również w oprawie muzycznej różnego rodzaju imprez firmowych, bankietów, festynów, koncertów oraz pikników i eventów.  Oferujemy wówczas repertuar wedle uznania i charakteru uroczystości.